Pit Radwar

Kariera

PIT-RADWAR S.A. oferuje pracę w obszarze elektroniki, informatyki, mechatroniki, fizyki technicznej, ekonomii jak również w innych dziedzinach, w zależności od bieżących potrzeb. Gwarantujemy samodzielną i ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy. Dbamy o rozwój naszych pracowników i stwarzamy warunki do podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, seminaria). Dofinansowujemy koszty kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich. Studentom ostatnich lat studiów umożliwiamy pisanie prac dyplomowych na podstawie materiałów i badań prowadzonych w PIT-RADWAR S.A.

Aktualne oferty pracy:

Nr Ref. 44/2014/

PIT-RADWAR S.A.
04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30

poszukuje kandydatów do pracy w Pionie Badań, Rozwoju i Wdrożeń (R) w Biurze Systemów Rozpoznania Radiolokacyjnego (RG)Dziale Technik Informacyjnych (RGI) na stanowisko:

Programista (K/M)

Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A., GDAŃSK, Hallera 233A
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, implementacja i testowanie oprogramowania przetwarzania sygnałów i danych oraz komunikacyjnego dla stacji radiolokacyjnych;
  • Udział w uruchamianiu i integracji oprogramowania w urządzeniach radiolokacyjnych;
  • Udział w testach i badaniach urządzeń radiolokacyjnych;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej związanej z projektami, w tym również dokumentacji oprogramowania;
  • Wyjazdy służbowe w ramach uruchamiania i serwisowania urządzeń radiolokacyjnych;
  • Serwis i wsparcie techniczne wyprodukowanych urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: telekomunikacja, automatyka, informatyka lub studenci ostatniego roku w/w kierunków;
  • Umiejętność programowania w językach C/C++;
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux;
  • Posiadanie wiedzy z zakresu podstawowych zagadnień sieci komputerowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej – mile widziane świadectwa językowe i certyfikaty;
  • Znajomość systemu operacyjnego MS Windows oraz biegła obsługa oprogramowania biurowego MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pogłębiania swojej wiedzy z zakresu funkcjonowania urządzeń radiolokacyjnych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość bibliotek Boost i Qt;
    • Znajomość języka modelowania UML;
    • Znajomość zagadnień pracy systemów czasu rzeczywistego;
    • Znajomość systemów kontroli wersji CVS i SVN.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: Rekrutacja@pitradwar.com lub składać osobiście w PIT-RADWAR S.A., 80-502 Gdańsk, ul. Hallera 233A, z dopiskiem Rekrutacja oraz Nr Ref. ogłoszenia, w terminie do dnia: 21.11.2014r.
Nr Ref. 17/2014/WZ

poszukuje kandydatów do pracy w Pionie Operacyjnym (W) na Wydziale Produkcji Zespołów Elektroniki i Wyrobów Finalnych (W2)Oddziale Montażu Wyrobów Finalnych (W2/F) na stanowisko:

Monter mechanik (K/M)

PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

  • Wykonywanie montażu mechanicznego podzespołów i bloków;
  • Wykonywanie prac montażowych podczas montażu mechanicznego stacji;
  • Pobieranie z rozdzielni wydziałowej, zgodnie ze specyfikacją rysunku, detali i podzespołów przeznaczonych do montażu;
  • Wykonywanie prac montażowych w terenie w ramach instalowania, uruchamiania i serwisowania      obiektów;
  • Praca również na wysokości pow. 3 m.

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie techniczne – technik mechanik;
  • Systematyczność i precyzja w wykonywanych czynnościach;
    • Umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjno - technologicznej;
    • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
    • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia do obsługi suwnic;
  • Uprawnienia do obsługi wózków i podnośników akumulatorowych;
  • Uprawnienia spawalnicze;
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pitradwar.com lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A., 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 17/2014/WZ, w terminie do dnia: 15.12.2014r.