PIT-RADWAR S.A.

Kariera

PIT-RADWAR S.A. oferuje pracę w obszarze elektroniki, informatyki, mechatroniki, fizyki technicznej, ekonomii jak również w innych dziedzinach, w zależności od bieżących potrzeb. Gwarantujemy samodzielną i ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy. Dbamy o rozwój naszych pracowników i stwarzamy warunki do podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, seminaria). Dofinansowujemy koszty kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich. Studentom ostatnich lat studiów umożliwiamy pisanie prac dyplomowych na podstawie materiałów i badań prowadzonych w PIT-RADWAR S.A.

Nr Ref. 24/2016

04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30

poszukuje kandydatów do pracy w Pionie Badań, Rozwoju i Wdrożeń (R) w Biurze Systemów Wspomagania Dowodzenia (RD) w Dziale Projektowania Systemów C4ISR (RDP) na stanowisko:

Analityk systemów informatycznych (K/M)

Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • Kontakt z użytkownikiem, przeprowadzanie analizy potrzeb i wymagań w ramach prac przetargowych i kontraktowych;
  • Projektowanie nowych rozwiązań oraz funkcjonalności systemów;
  • Definiowanie wymagań dotyczących systemów rozpoznania i oprogramowania;
  • Wsparcie w testach wewnętrznych oraz UAT;
  • Wsparcie w tworzeniu dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej;
  • Współpraca z architektami, zespołem programistów, projektantami systemowymi oraz kooperantami;
  • Kierowanie prac interdyscyplinarnego zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewny oraz alternatywny w zakresie nauk wojskowych;
  • Doświadczenie wojskowe w obszarze systemów rozpoznania – w tym mile widziany staż pracy na stanowiskach operacyjnych (brak doświadczenia wojskowego może być zrekompensowany doświadczeniem na stanowisku analityka / konsultanta w przedmiotowym zakresie);
  • Wiedza w zakresie funkcjonowania systemów rozpoznania, głównie  obrazowego IMINT i elektronicznego ELINT oraz systemów bezzałogowych statków powietrznych;
  • Znajomość zagadnień z obszaru analizy obrazowej dla potrzeb wojskowych;
  • Ogólna wiedza w zakresie systemów dowodzenia, łączności i protokołów wymiany informacji;
  • Ogólna wiedza w zakresie funkcjonowania i budowy systemów informatycznych (systemy operacyjne, protokoły i urządzenia sieciowe, oprogramowanie);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pitradwar.com lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A., 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 24/2016.

Nr Ref. 9/2017

poszukuje kandydatów do pracy w Pionie Badań, Rozwoju i Wdrożeń (R) w Biurze Systemów Obrony Przeciwlotniczej i Przeciwrakietowej (RP) na stanowisko:

Analityk prac badawczo-rozwojowych (K/M)

  • Modelowanie układów automatyki w środowisku Matlab – Simulink. Wykonywanie symulacji komputerowych;
  • Projektowanie algorytmów komputerowych czasu rzeczywistego na podstawie wykonanych badań symulacyjnych;
  • Modelowanie i opis algorytmów w notacji UML;
  • Implementacja gotowych algorytmów i rozwiązań w rzeczywistych urządzeniach;
  • Implementacja algorytmów w języku C/C++;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w zakresie prowadzonych zadań;
  • Uczestnictwo w projektach z zakresu automatyki w tym w projektach prowadzonych na uczelni;
  • Udział w konferencjach naukowo – technicznych, targach i wystawach w kraju i zagranicą.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie – preferowane kierunki: elektrotechnika, automatyka lub mechatronika;
  • Znajomość pakietów modelowania matematycznego Matlab – Simulink;
  • Umiejętność programowania w języku C/C++;
  • Znajomość podstawowych narzędzi komputerowych takich jak: Word, PowerPoint, Excel itp.;
  • Podstawowa znajomość systemów czasu rzeczywistego np. QNX Neutrino, RTLinux, itp.;
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym o wielowarstwowej strukturze kompetencji;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym: umiejętność posługiwania się językiem technicznym, zdolność do analizy specjalistycznej literatury technicznej;
  • Znajomość podstawowych algorytmów automatycznej regulacji. Umiejętność projektowania i implementowania cyfrowych regulatorów i układów automatycznych. Modelowanie i optymalizowanie procesów dynamicznych w układach czasu rzeczywistego.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pitradwar.com lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A., 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 9/2017, w terminie do dnia: 31.03.2017r.

Nr Ref. 10/2017

poszukuje kandydatów do pracy wBiurze Systemów Radiolokacyjnych (RR) w Dziale Przetwarzania Sygnałów (RRS)w Pracowni Zespołów i Oprogramowania Struktury Urządzeń Radiolokacyjnych (RRS-03) na stanowisko:

PROGRAMISTA(K/M)

  • Realizowanie i testowanie modułów oprogramowania według projektów oprogramowania;
  • Udział w opracowaniu dokumentacji użytkowej i projektowej tworzonego oprogramowania;
  • Projektowanie testów oprogramowania i realizowanie testowania oprogramowania;
  • Badanie aplikacji próbnych i laboratoryjnych, instalowanie oprogramowania na urządzeniach produkcyjnych;
  • Udzielanie wsparcia wydziałom produkcyjnym przy uruchamianiu i diagnostyce wyrobów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów – preferowane kierunki: informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewny;
  • Umiejętność programowania w językach: C, C++, JAVA;
  • Znajomość instalacji, konfiguracji oraz funkcjonowania systemów operacyjnych: Windows, Linux (dystrybucja RED HAT), oraz programowania w w/w systemach;
  • Znajomość technologii CUDA lub OpenGL;
  • Podstawy konfiguracji urządzeń sieciowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane świadectwa językowe oraz certyfikaty);
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do poszerzania wiedzy technicznej w szczególności z zakresu radiolokacji.

  • Znajomość wyrażeń regularnych, bibliotek FLTK, Qt, wxWidgets;
  • Programowanie sterowników urządzeń pod jądro Linuksa;
  • Programowanie w przestrzeni jądra systemu operacyjnego Linux;
  • Znajomość systemu operacyjnego QNX od strony programisty;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku programisty C++.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pitradwar.com lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A., 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 10/2017, w terminie do dnia: 07.04.2017r.