Nr Ref. 123/2018

Warszawa
Kierownik Działu Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji

KIEROWNIK DZIAŁU ROZWOJU, SZKOLEŃ i REKRUTACJI (K/M)

Biuro Kadr -  Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • kształtowanie, wdrażanie i monitorowanie efektowności narzędzi HR, a w szczególności narzędzi związanych z adaptacją, rekrutacją, szkoleniami, rozwojem, sukcesją, oceną pracowników,
  • nadzór nad realizacją procesu rekrutacji i doboru pracowników w Spółce,
  • realizacja polityki szkoleniowej,
  • tworzenie programów rozwojowych dla pracowników o wysokim potencjale,
  • nadzór nad aktualnością opisów stanowisk pracy w Spółce,
  • zapewnienie efektywnej współpracy ze szkołami średnimi i wyższymi,
  • wspieranie menadżerów w zakresie technik zarządzania kapitałem ludzkim,
  • budowa marki pożądanego pracodawcy,
  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z planowaniem budżetów dziedzinowych związanych z obszarem miękkiego HR,
  • sporządzanie niezbędnych raportów i analiz z zakresu działalności Działu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ZZL, nauki społeczne, ekonomia,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze HR na stanowisku samodzielnym lub kierowniczym,
  • praktyczna znajomość nowoczesnych metodologii i narzędzi HR,
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • znajomość prawa pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, organizacyjne i analityczne oraz doświadczenie we współpracy z menedżerami z różnego szczebla zarządzania,
  • biegła znajomość pakietu MS Office.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 123/2018 w terminie do dnia: 21 grudnia 2018 r.

Aktualne oferty pracy
Nr Ref. 8/2018/WZ.5 Warszawa
Specjalista analityk

14.12.2018

Więcej
Nr ref. 118/2018 Warszawa
Planista

14.12.2018

Więcej
Nr Ref. 127/2018 Warszawa
Mechanik maszyn i urządzeń

13.12.2018

Więcej
Nr Ref. 120/2018 Warszawa
Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej - frezer CNC

13.12.2018

Więcej
Nr Ref. 119/208 Warszawa
Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej - tokarz

13.12.2018

Więcej
Nr Ref. 117/2018 Warszawa
Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej

13.12.2018

Więcej