Nr Ref. 84/2018/WZ

Warszawa
Projektant- technolog- inżynier testu

PROJEKTANT-TECHNOLOG-INŻYNIER TESTU (K/M)

Biuro Dokumentacji Technicznej i Wdrożeń - Dział Technologicznym - Pracownia Testowania Podzespołów Elektronicznych

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • opracowywanie oprogramowania i sprzętu służącego do testowania pakietów elektronicznych metodą „Boundary-Scan” (JTAG),
  • opracowywanie oprogramowania służącego do testowania pakietów elektroniki przy wykorzystaniu testera „Flying-Probe”,
  • testowanie funkcjonalne obiektów przy użyciu środowiska LabView,
  • opracowywanie testów linii kablowych zgodnie z normami IPC oraz projektowanie adapterów testowych,
  • opracowywanie testów AOI (Automatical Optical Inspection) pakietów elektronicznych,
  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji oprzyrządowania testowego i oprogramowania,
  • współpraca z projektantami i technologami w zakresie określenia strategii testowania i uzyskania jak największego pokrycia testowego,
  • nadzór technologiczny nad procesem testowania zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • analiza dokumentacji technicznej oraz rozwiązywanie problemów podczas współpracy z konstruktorami i technologami,
  • prowadzenie rozeznania technicznego w zakresie nowych technologii testowania i systematyczny rozwój zawodowy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (magisterskie) o kierunku elektronicznym,
  • umiejętność programowania np. w C, Python,
  • dobra znajomość programów CAD (np. Altium Designer, PADS, itp.),
  • umiejętność programowania w środowisku LabView lub pokrewnym,
  • dobra znajomość języka angielskiego, w tym również języka technicznego: dokumentacja techniczna, aktywny udział w spotkaniach z kontrahentami i szkolenia,
  • doświadczenie związane z praktycznymi problemami występującymi podczas projektowania oprogramowania i uruchamiania układów elektronicznych,
  • umiejętność symulacji (SPICE),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć pozyskiwania wiedzy i doświadczenia,
  • niekaralność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość VHDL,
  • znajomość Matlab,
  • zorientowanie w zagadnieniach związanych z mechaniką (np. orientacja w programach AutoCAD Mechanical i Autodesk Inventor).

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 84/2018/WZ w terminie do dnia: 05.01.2019 r.

Aktualne oferty pracy
Nr Ref. 8/2018/WZ.5 Warszawa
Specjalista analityk

14.12.2018

Więcej
Nr ref. 118/2018 Warszawa
Planista

14.12.2018

Więcej
Nr Ref. 127/2018 Warszawa
Mechanik maszyn i urządzeń

13.12.2018

Więcej
Nr Ref. 120/2018 Warszawa
Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej - frezer CNC

13.12.2018

Więcej
Nr Ref. 119/208 Warszawa
Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej - tokarz

13.12.2018

Więcej
Nr Ref. 117/2018 Warszawa
Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej

13.12.2018

Więcej