Nr Ref. 75/2018/WZ.2

Warszawa
Projektant - samodzielny projektant

PROJEKTANT/ SAMODZIELNY PROJEKTANT (K/M)

Biuro Systemów Radiolokacyjnych - Dział Urządzeń Mikrofalowych

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • projektowanie układów cyfrowo-analogowych,
  • opracowywanie metodyki badawczej i pomiarowej, oprogramowanie aparatury pomiarowej,
  • prowadzenie lub udział w badaniach modeli prototypowych, udział we wdrożeniu projektowych i konstruowanych wyrobów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • opracowywanie lub udział w opracowywaniu projektów wstępnych, wytycznych konstrukcyjnych, warunków technicznych, dokumentacji eksploatacyjnej,
  • udział w badaniach i testach radiolokacyjnych systemów nadawczo-odbiorczych,
  • udział w opracowywaniu i badaniach systemów diagnostycznych anten aktywnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowana kierunek: elektronika, telekomunikacja lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej,
  • znajomość układów mikroprocesorowych oraz układów programowalnych FPGA,
  • programowanie w języku C / C++ / C# oraz VHDL,
  • znajomość środowiska Vivado oraz Keil,
  • znajomość projektowania wielowarstwowych płytek PCB, preferowana znajomość Altium Designer,
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole,
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość techniki mikrofalowej.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 75/2018/WZ.2, w terminie do dnia: 10.02.2019 r.