Nr Ref. 103/2018/WZ

Wrocław
Monter lamp mikrofalowych

MONTER LAMP MIKROFALOWYCH (K/M)

Oddział Wrocław - Dział Lamp Mikrofalowych i Zasilaczy

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A. Oddział Wrocław

Wymiar etatu: pełny

Rodzaj umowy: umowa na zastępstwo

Opis stanowiska:

  • realizacja zleconych lub opisanych w dokumentacji technologicznej procesów w zakresie montażu i demontażu lamp,
  • realizacja procesów próżniowej obróbki termicznej lamp,
  • realizacja procesów technologicznych obróbki mikrofalowej i wysokonapięciowej lamp, w zakresie określonym przez dokumentację lub projektanta,
  • magnesowanie kształtek i zestawianie układów magnetycznych,
  • współpraca z projektantami lamp mikrofalowych, konstruktorami i projektantami użytkowanych urządzeń w zakresie prób technologicznych,
  • transport detali, zespołów i  wyrobów pomiędzy stanowiskami technologicznymi,
  • współpraca z projektantami, konstruktorami i technologami w zakresie  poprawy warunków bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne: elektryczne, elektroniczne lub mechaniczne,
  • minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku montera.

  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office w stopniu podstawowym,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji technologicznych w trakcie trwania procesu technologicznego,
  • sprawność manualna,
  • dokładność prowadzenia procesów technologicznych.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w Oddziale Wrocław PIT-RADWAR S.A., ul. Krakowska 64, z dopiskiem „Rekrutacja Nr Ref. 103/2018/WZ, w terminie do dnia: 10.02.2019 r.