Nr Ref. 107/2018/WZ

Wrocław
Specjalista kontroler jakości

SPECJALISTA KONTROLER JAKOŚCI (K/M)

Oddział Wrocław - Dział Zarządzania Jakością

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., Oddział Wrocław

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • wykonywanie badań zdawczo-odbiorczych, technologicznych oraz pełnych produkowanych wyrobów,
  • kalibracja stanowisk pomiarowych oraz  przeprowadzanie okresowych sprawdzeń kontrolnych  elektronicznych urządzeń pomiarowych,
  • współpraca z przedstawicielem zamawiającego w zakresie umów realizowanych dla wojska,
  • opracowywanie,  analizowanie i archiwizowanie wyników  z pomiarów i badań oraz prowadzenie zapisów jakości,
  • inicjowanie działań korygująco-zapobiegawczych mających na celu poprawę jakości produkowanych wyrobów,
  • zwalnianie wyrobów do sprzedaży, wystawianie atestów i świadectw  kontrolnych.
Wymagania:
  • wykształcenie: wyższe techniczne – preferowane kierunki: elektroniczny lub elektryczny,
  • doświadczenie: min 3 lata w obszarze kontroli jakości, pożądane doświadczenie w zakresie pomiarów wielkości elektrycznych oraz wiedza z zakresu metod planowania i zarządzania jakością,
  • znajomość norm ISO 9001, ISO 14001, AQAP 2110 i PN-N 18001,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego podejmowania decyzji i współpracy w zespole,
  • komunikatywność.

  • posiadanie certyfikatu auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością, środowiskiem i BHP,
  • posiadanie uprawnień do pomiarów przy napięciu > 1kV,
  • znajomość techniki mikrofalowej.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A. Oddział Wrocław ul. Krakowska 64 z dopiskiem Nr Ref. 107/2018/WZ, w terminie do dnia: 10.02.2019 r.