Nr Ref. 14/2019

Wrocław
Projektant lamp mikrofalowych- fizyk

PROJEKTANT LAMP MIKROFALOWYCH- FIZYK (K/M)

Oddział Wrocław - Dział Lamp Mikrofalowych i Zasilaczy

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., Oddział Wrocław, ul. Krakowska 64

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • prowadzenie prac produkcyjnych i procesów technologicznych w zakresie lamp mikrofalowych z falą bieżącą (LFB) w wyznaczonym zakresie,
  • wytwarzanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej nowych opracowań i innych wyrobów Działu,
  • udział przy realizacji prac B+R w ramach prowadzonych projektów IDE,
  • udział przy opracowaniu wymaganej dokumentacji w ramach prowadzonych prac B+R.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: fizyka, elektronika, inżynieria elektroniczna i fotoniczna (IEF) lub pokrewny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  • zdolności manualne,
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • chęć nauki oraz poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość technologii próżniowych,
  • znajomość tematyki pól magnetycznych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • chęć zdobywania nowej wiedzy naukowej z obszaru zawodowego.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A. Oddział Wrocław, ul. Krakowska 64, z dopiskiem „Rekrutacja Nr Ref. 14/2019, w terminie do dnia: 22.02.2019 r.