Nr Ref. 9/2019

Warszawa
Starszy programista

STARSZY PROGRAMISTA (K/M)

Biuro Wspomagania Dowodzenia - Dział Oprogramowania Systemów C4ISR

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • tworzenie kodu źródłowego oprogramowania przeznaczonego dla systemów rozpoznania,
  • testowanie oprogramowania,
  • proponowanie rozwiązań na podstawie wymagań technicznych oraz zgodnie z zasadami inżynierii oprogramowania,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem,
  • udział w testach i badaniach produktów końcowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: informatyka lub pokrewny,
  • doświadczenie w programowaniu na stanowisku programisty Java (minimum 3 lata),
  • znajomość systemu operacyjnego z rodziny Linux na poziomie użytkownika,
  • praktyczna znajomość UML oraz jednego z narzędzi CASE,
  • praktyczna znajomość architektury Microservices,
  • praktyczna znajomość OGC Services,
  • praktyczna znajomość Spring Boot,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie oraz wytwarzanie dokumentacji technicznej (minimum poziom B1),
  • gotowość pracy z GIS Framework bazujący na języku Java,
  • praktyczna znajomość środowiska zarządzania procesem wytwarzania oprogramowania – preferowane JIRA,
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych,
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

  • znajomość technologii/narzędzi: GitLab, InteliJIDEA, JUnit, SoupUI,
  • prototypowanie technologii,
  • ewaluacja technologii,
  • znajomość metodyki TDD.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz nr Ref. 9/2019, w terminie do dnia: 25.02.2019 r.