Nr Ref. 11/2019

Warszawa
Starszy specjalista ds. marketingu

STARSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU (K/M)

Biuro Sprzedaży i Marketingu - Dział Komunikacji

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie treści publikacji firmowych,
  • realizacja zadań z zakresu komunikacji wewnętrznej (monitoring mediów, komunikaty, redagowanie biuletynu wewnętrznego itp.),
  • współpraca z dziennikarzami: przygotowywanie notatek, materiałów dla prasy, obsługa wizyt dziennikarzy,
  • prowadzenie portalu internetowego i intranetowego spółki oraz profili spółki w mediach społecznościowych,
  • prowadzenie bazy kontaktów (media, klienci, kontrahenci), utrzymywanie kontaktów okolicznościowych,
  • obsługa fotograficzna spotkań i wydarzeń z udziałem spółki,
  • udział w targach i wystawach,
  • współorganizacja spotkań prasowych i eventów firmowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki humanistyczne: dziennikarstwo, politologia, nauki społeczne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji,
  • umiejętność redagowania tekstów,
  • umiejętność pracy pod presją,
  • umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie,
  • samodzielność,
  • kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

  • dodatkowym atutem będzie zainteresowanie tematyką związaną z branżą zbrojeniową.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 11/2019 w terminie do dnia: 24.02.2019 r.