Nr Ref. 15/2019

Warszawa
Programista

PROGRAMISTA (K/M)

Biuro Systemów Radiolokacyjnych - Dział Przetwarzania Sygnałów

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • realizowanie i testowanie modułów oprogramowania według projektów oprogramowania,
  • udział w opracowywaniu dokumentacji użytkowej i projektowej tworzonego oprogramowania,
  • projektowanie testów oprogramowania i realizowanie testowania oprogramowania,
  • badanie aplikacji próbnych i laboratoryjnych, instalowanie oprogramowania na urządzeniach produkcyjnych,
  • udzielanie wsparcia wydziałom produkcyjnym przy uruchamianiu i diagnostyce wyrobów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów – preferowane kierunki: elektronika, telekomunikacja, informatyka lub pokrewny,
  • znajomość języków programowania C i C++,
  • znajomość narzędzi kontroli wersji, np. svn, git,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z literatury specjalistycznej oraz komunikację pisemną,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w działaniu.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość technologii OpenGL,
  • znajomość wyrażeń regularnych, bibliotek FLTK, Qt, wxWidgets, GTK+,
  • znajomość języków programowania: Python, Java,
  • umiejętność programowania w środowisku Linux (preferowana dystrybucja Red Hat),
  • znajomość zagadnień konfiguracji urządzeń sieciowych (sieć lokalna - LAN),
  • znajomość zagadnień z zakresu przetwarzania sygnałów.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 15/2019 w terminie do dnia: 28.02.2019 r.