Nr Ref. 129/2018/WZ

Warszawa
Programista C++

PROGRAMISTA C++ (K/M)

Biuro Systemów Radiolokacyjnych - Dział Systemów Identyfikacji - Pracownia Oprogramowania Urządzeń Systemów Identyfikacji

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A. Warszawa, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • projektowanie, implementacja i uruchamianie oprogramowania systemów wbudowanych realizującego cyfrowe przetwarzanie sygnałów radiolokacji,
  • projektowanie, implementacja i uruchamianie oprogramowania systemów wbudowanych realizującego obsługę protokołów komunikacyjnych urządzeń radiolokacji,
  • tworzenie dokumentacji technicznej eksploatacyjnej oraz produkcyjnej w zakresie realizowanych zadań,
  • wyjazdy służbowe w ramach uruchamiania/testowania produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub ostatni rok studiów technicznych II stopnia,
  • umiejętność programowania w językach C i C++ poparta doświadczeniem,
  • umiejętność programowania w języku Java,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielność, sumienność oraz terminowość w realizacji powierzonych obowiązków,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa.

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność stosowania TDD,
  • znajomość metod i narzędzi do zarządzania cyklem życia oprogramowania (Redmine, Git/Mercurial/Subversion, Jenkins),
  • umiejętność tworzenia oprogramowania wielowątkowego,
  • doświadczenie w programowaniu systemów czasu rzeczywistego,
  • umiejętność programowania w języku Python.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 129/2018/WZ w terminie do dnia: 28.02.2019 r.