Nr Ref. 8/2019

Warszawa
Konserwator infrastruktury budowlanej II/III

KONSERWATOR INFRASTRUKTURY BUDOWLANEJ II/III (K/M)

Biuro Utrzymania Ruchu i Majątku Trwałego - Dział Utrzymania Infrastruktury

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR  S.A., WARSZAWA ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • dokonywanie bieżącej konserwacji infrastruktury budowlanej,
  • wykonywanie prac murarsko-malarskich, m. in.: stawianie ścian działowych z cegieł lub płyt GK, kładzenie gładzi gipsowej, malowanie ścian,
  • wykonywanie prac wykończeniowych,
  • wykonywanie prac posadzkarskich w zakresie napraw posadzek i wymiany wykładzin, układania paneli, terakoty, gresu,
  • dokonywanie niewielkich napraw dróg i ciągów komunikacyjnych,
  • wykonywanie prac ślusarskich w zakresie stolarki okiennej, drzwiowej i mebli,
  • konserwacja dekarskich powierzchni dachowych wraz z udrażnianiem rynien instalacji deszczowej,
  • przygotowywanie wykazów materiałów do realizowanych prac zgodnie z posiadaną wiedzą i doświadczeniem.

Wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku Konserwatora infrastruktury budowlanej lub pokrewnym,
  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane kierunki: budownictwo,
  • uprawnienia dla operatora maszyn różnych i urządzeń technicznych - wózki platformowe z napędem akumulatorowym,
  • uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 m.,
  • odpowiedzialność i rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • prawo jazdy kategorii B.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 8/2019, w terminie do dnia: 28.02.2019 r.