Nr Ref. 12/2019

Warszawa
Monter układów elektronicznych

MONTER UKŁADÓW ELEKTRONICZNYCH (K/M)

Wydział Produkcji Zespołów Elektroniki i Wyrobów Finalnych - Oddział Montażu

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • montaż podzespołów elektronicznych w technologii SMD i THT,
  • montaż precyzyjny podzespołów mikrofalowych,
  • montaż mechaniczny i elektryczny podzespołów i bloków,
  • wykonywanie linii kablowych, wiązek kablowych,
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym, telekomunikacyjnym,
  • umiejętność montażu: elektrycznego oraz elektronicznego podzespołów i bloków,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

  • znajomość technologii RAYCHEM przy montażu linii kablowych.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 12/2019 w terminie do dnia: 01.03.2019 r.