Nr Ref. 16/2019

Warszawa
Rozdzielca- wydawca

ROZDZIELCA- WYDAWCA (K/M)

Oddział Przygotowania Produkcji - Rozdzielnia Wydziałowa

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • ewidencja elementów elektronicznych/ detali/ podzespołów – zestawienia i systemy informatyczne oraz ich składowanie i procesowy obieg wewnętrzny,
  • komplementacja pracy zgodna z dokumentacją techniczną,
  • analiza danych produkcyjnych,
  • odbiór / wywóz materiałów, detali, podzespołów z / do magazynu, pracowni konstrukcyjnych,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • obsługa pakiety MS Office,
  • doświadczenie w pracy analityczne,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy,
  • umiejętność pracy w zespole .

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 16/2019 w terminie do dnia: 01.03.2019 r.