Nr Ref. 10/2019

Starszy specjalista ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego produktów

STARSZY SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA TELEINFORMATYCZNEGO PRODUKTÓW (K/M)

Biuro Zarządu i Nadzoru Właścicielskiego - Dział Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • opracowywanie strategii w zakresie bezpieczeństwa systemów i sieci teleinformatycznych,
  • opracowywanie procedur i regulacji wewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony danych,
  • nadzór nad wdrażaniem i przestrzeganiem polityk i procedur bezpieczeństwa,
  • opiniowanie projektów wdrożeń systemów IT pod względem bezpieczeństwa,
  • przeprowadzanie audytów i testów bezpieczeństwa,
  • wsparcie w analizie incydentów związanych z naruszeniem bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zapewnienia bezpieczeństwa teleinformatycznego lub 3-letnie i wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja, elektronika lub pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość działania stosu protokołów TCP/IP,
  • znajomość technik ataków na systemy teleinformatyczne, metod wykrywania, reagowania i przeciwdziałania atakom,
  • doświadczenie w zakresie wdrażania systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego (m.in. IDS/IPS, SIEM, DLP),
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem ryzykiem w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

  • znajomość norm zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001 i/lub NIST SP 800-171.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30,  z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 10/2019, w terminie do dnia: 01.03.2019 r.