Nr Ref. 18/2019

Warszawa
Samodzielny konstruktor

SAMODZIELNY KONSTRUKTOR (K/M)

Biuro Dokumentacji Technicznej i Wdrożeń - Dział Konstrukcji Mechanicznych

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • projektowanie płytek drukowanych PCB z wykorzystaniem Altium Designer,
  • projektowanie części i zespołów mechanicznych z wykorzystaniem Inventor,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej z wykorzystaniem systemów CAD,
  • współpraca z Działem Technologicznym w procesie projektowania,
  • udzielanie wyjaśnień w zakresie produkcji wyrobu,
  • wprowadzanie zmian w dokumentacji konstrukcyjnej,
  • wykonywanie czynności administracyjnych związanych z wdrażaniem i wytwarzaniem wyrobu,
  • śledzenie rozwiązań i bazy materiałowo-technicznej w zakresie realizowanych prac,
  • współpraca przy opracowywaniu założeń technicznych i wytycznych konstrukcyjnych (proponowanie rozwiązań),
  • wykonywanie modeli i makiet w celu optymalizacji konstrukcji,
  • opracowywanie fragmentów dokumentacji eksploatacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika, Mechatronika, Elektronika),
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania: Altium Designer i Inventor,
  • znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki ogólnej,
  • znajomość języków obcych (angielski, niemiecki) na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu,
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności,
  • znajomość i doświadczenie w pracy z oprogramowaniem: PROTEL, Altium Designer, P-CAD, ALLEGRO, PADS/EXPEDITION by MG,
  • znajomość programów do zarządzania dokumentacją i plikami typu PDM.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 18/2019 w terminie do dnia: 07.03.2019 r.