Nr Ref. 1/2019/WZ

Warszawa
Programista- starszy programista

PROGRAMISTA- STARSZY PROGRAMISTA (K/M)

Biuro Wspomagania Dowodzenia - Dział Oprogramowania Systemów C4ISR

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR SA, WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • udział w tworzeniu oprogramowania z obszaru bezzałogowych statków powietrznych,
  • udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie, tworzenie kodu źródłowego i testowanie powstających funkcjonalności,
  • proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania i najnowszych technologii,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem,
  • udział w testach i badaniach produktów końcowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: informatyka, matematyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewny,
  • doświadczenie w programowaniu w co najmniej jednym z języków: Java, C/C++,
  • umiejętność tworzenia projektów oprogramowania w UML (Enterprise Architect),
  • praktyczna znajomość procesu wytwarzania oprogramowania,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikowanie się,
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

  • znajomość co najmniej jednej z technologii: Qt, JavaFX, Spring,
  • umiejętność programowania relacyjnych baz danych (np.: Oracle, SQL Server, PostgreSQL),
  • doświadczenie w programowaniu i projektowaniu rozwiązań w zakresie GUI z wykorzystaniem GIS oraz standardów OGC,
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wieloplatformowego
  • (Linux/Windows),
  • znajomość metodyki TDD.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 1/2019/WZ w terminie do dnia: 11.03.2019 r.