Nr Ref. 119/2018/WZ

Warszawa
Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej

OPERATOR OBRÓBKI WIÓROWEJ I ELEKTROEROZYJNEJ - TOKARZ (K/M)

Wydział Produkcji Detali i Podzespołów Mechanicznych - Gniazdo Tokarek

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • wykonywanie szeroko rozumianych prac tokarskich,
  • wykonywanie pomocniczych przyrządów tokarskich,
  • toczenie cienkościennych tulei, pierścieni,
  • toczenie długich wałków i stożków,
  • system pracy II zmianowej.

Wymagania:

  • minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • podstawy sterowania tokarkami CNC.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 119/2018/WZ w terminie do dnia: 11.03.2019 r.