Nr Ref. 24/2019

Warszawa
Lakiernik

LAKIERNIK (K/M)

Obszar produkcji

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • wykonywanie opisów na detalach i podzespołach;
  • wykonywanie drobnych pokryć lakierniczych;
  • przygotowanie detali pod pokrycia lakiernicze.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, preferowane średnie techniczne;
  • podstawowa znajomość technik lakierowania i obróbki powierzchni detali;
  • podstawowa znajomość farb i lakierów oraz niektórych technik poligraficznych;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, efektywność, dokładność, systematyczność;
  • chęć nauki i  poszerzenia umiejętności.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość sitodruku;
  • podstawy kaligrafii.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 24/2019 w terminie do dnia: 31.03.2019r.