Nr Ref. 116/2018/WZ

Wrocław
Technolog

TECHNOLOG - TECHNOLOG ELEKTRONIKI PROFESJONALNEJ (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A. Oddział Wrocław

Opis stanowiska:

  • analizowanie procesów technologicznych,
  • nadzorowanie i monitorowanie produkcji,
  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
  • zgłaszanie propozycji modyfikacji w procesie technologicznym,
  • zgłaszanie nieprawidłowości w procesie produkcyjnym i podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • nadzorowanie wdrożeń nowych procesów technologicznych,
  • śledzenie nowości w branży elektroniki profesjonalnej,
  • nadzorowanie prawidłowego wykorzystania zasobów produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: elektroniczny, elektryczny,
  • doświadczenie w pracy na wydziale produkcyjnym na stanowisku technologa lub pokrewnym,
  • znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki ogólnej,
  • posiadanie predyspozycji do pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego min. w stopniu podstawowym.

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie uprawnień SEP do 1 kV,
  • znajomość oprogramowania SolidWorks,
  • znajomość materiałoznawstwa.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera) lub składać osobiście w Oddziale  Wrocław, ul. Krakowska 64, z dopiskiem „Rekrutacja Nr Ref. 116/2018/WZ w terminie do dnia: 05.04.2019 r.