Nr Ref. 25/2019

Warszawa
Programista baz danych i aplikacji

PROGRAMISTA BAZ DANYCH I APLIKACJI (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A. Warszawa, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • projektowanie i implementacja systemów bazodanowych wspomagających zarządzanie procesami i projektami realizowanymi przez Dział,
  • projektowanie i implementacja oprogramowania klienckiego do obsługi baz danych – aplikacje typu desktop oraz przeglądarkowe,
  • integracja tworzonych rozwiązań z systemami do zarządzania i automatyzacji cyklu życia (projektowania, implementacji, weryfikacji i walidacji),
  • tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej w zakresie realizowanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub ostatni rok studiów technicznych II stopnia,
  • znajomość języka SQL (dialekt MySQL),
  • znajomość systemów bazodanowych opartych na stosie LAMP lub LEMP,
  • podstawowe umiejętności w zakresie tworzenia aplikacji przeglądarkowych w technologii HTML/CSS/Javascript,
  • podstawowa znajomość języka Java lub C#,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy zespołowej i współpracy z inżynierami o innych specjalizacjach,
  • umiejętność analitycznego i abstrakcyjnego myślenia,
  • sumienność oraz terminowość w realizacji powierzonych obowiązków.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość zagadnień i narzędzi związanych z cyklem życia oprogramowania, inżynierią wymagań i testowaniem,
  • znajomość praktyk i narzędzi Continuous Integration (Jenkins),
  • znajomość języka Ruby i systemu Redmine,
  • umiejętność projektowania ergonomicznych i estetycznych interfejsów użytkownika.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 25/2019 w terminie do dnia: 06.04.2019 r.