Nr Ref. 28/2019

Warszawa
Specjalista ds. zakupów

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (K/M)

Biuro Zakupów i Kooperacji - Sekcja Zakupów Produkcyjnych i Surowców

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • zgodnie z obowiązującymi procedurami:
             -  prowadzenie postępowań zakupowych (zapytania budżetowe, zapytania o cenę,
                 zapytania ofertowe, postępowania przetargowe),

              -  sporządzanie sprawozdań i analiz z przeprowadzonych postępowań zakupowych,
              -  wystawianie zamówień zakupowych,
              -  koordynowanie działań związanych z podpisywaniem umów;
  • utrzymywanie stałych kontaktów biznesowych z Dostawcami w ramach przypisanych kategorii zakupowych;
  • poszukiwanie nowych Dostawców w ramach przypisanych kategorii zakupowych;
  • czuwanie nad terminową realizacją zamówień;
  • przeprowadzanie akcji interwencyjnych w przypadku opóźnień w realizacji dostaw;
  • kontrolowanie właściwego sporządzania dokumentów przychodowych;
  • sporządzanie wszelkiego rodzaju danych analitycznych, sprawozdawczych i statystycznych w zakresie swojej działalności;
  • uczestnictwo w pracach Komisji Przetargowych;
  • współpraca z Kierownikami Projektów w zakresie obszarów zakupowych;
  • w strukturze organizacyjnej stanowisko podlega oraz raportuje Kierownikowi Sekcji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (preferowany stopień znajomości bardzo dobry lub wyższy);
  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemów klasy ERP;
  • prawo jazdy kat. B. (wymóg konieczny).

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • samodzielność w pracy;
  • otwartość na zmiany;
  • umiejętność pracy w Zespole;
  • doświadczenie przy realizacji procesów zakupowych pod konkretne projekty.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr ref. 28/2019 w terminie do dnia: 19.04.2019 r.

Aktualne oferty pracy
 Nr Ref. 116/2018/WZ Wrocław
Technolog elektroniki profesjonalnej

11.04.2019

Więcej
Nr ref. 34/2019 Wrocław
Pracownik produkcji manualnej

09.04.2019

Więcej
Nr Ref. 38/2019 Wrocław
Operator obróbki ręcznej

09.04.2019

Więcej
PIT-RADWAR S.A. Warszawa
Członek Zarządu ds. IT PIT-RADWAR S.A.

05.04.2019

Więcej
Członek Zarządu ds. Finansowych PIT-RADWAR S.A.

05.04.2019

Więcej
Prezes Zarządu PIT-RADWAR S.A.

05.04.2019

Więcej
Nr Ref. 81/2018/WZ.4 Gdańsk
Projektant

02.04.2019

Więcej
Nr Ref. 37/2019 Warszawa
Specjalista ds. administracyjnych

02.04.2019

Więcej
Nr Ref. 16/2018/WZ.4 Wrocław
Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej III - frezer CNC

02.04.2019

Więcej
Nr Ref. 20/2019 Gdańsk
Inżynier ds. uruchamiania i serwisowania obiektów

29.03.2019

Więcej
Nr Ref. 102/2018/WZ Wrocław
Monter - monter lamp mikrofalowych

28.03.2019

Więcej
Nr Ref. 9/2019 Warszawa
Starszy programista

27.03.2019

Więcej
Nr Ref. 2/2019/WZ.2 Warszawa
Projektant

27.03.2019

Więcej
Nr Ref. 15/2019/WZ Warszawa
Programista

26.03.2019

Więcej
Nr Ref. 1/2019/WZ.2 Warszawa
Programista - starszy programista

25.03.2019

Więcej
Nr Ref. 30/2019 Warszawa
Specjalista ds. kontrolingu personalnego

25.03.2019

Więcej
Nr Ref. 28/2019 Warszawa

19.03.2019

Więcej
Nr Ref. 14/2019/WZ Wrocław
Projektant- projektant lamp mikrofalowych

19.03.2019

Więcej
Nr Ref. 31/2019 Warszawa
Specjalista ds. bezpieczeństwa i ochrony informacji niejawnych

19.03.2019

Więcej
Nr Ref. 65/2018/WZ.1 Warszawa
Architekt oprogramowania

12.03.2019

Więcej