Nr ref. 34/2019

Wrocław
Pracownik produkcji manualnej

PRACOWNIK PRODUKCJI MANUALNEJ - MONTAŻ ELEMENTÓW ELEKTRONICZNYCH - MONTER KONTAKTRONÓW (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A. Oddział Wrocław, ul. Krakowska 64

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • praca manualna, precyzyjna, wymagająca utrzymania czystości produkcyjnej,  cierpliwości oraz umiejętności pracy z elementami o niewielkich rozmiarach;
  • wykonywanie drobnych detali szklanych i  kontrola wizualna jakości ich wykonania;
  • obsługa półautomatu do produkcji kontaktronów poprzez manualne sterownie jego cyklami;
  • pomiary i kwalifikowanie wyrobów w grupy asortymentowe;
  • drobne prace montażowe (cięcie i gięcie, odizolowanie kabli, itp.).

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne;
  • posiadanie zdolności manualnych oraz percepcji przestrzennej;
  • skrupulatność i umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy (dobra organizacja pracy);
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności;
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

  • doświadczenie w pracy na wydziale produkcyjnym na stanowisku montera lub pokrewnym;
  • umiejętność posługiwania się aparaturą kontrolno – pomiarową.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowaniem do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A. Oddział Wrocław, ul. Krakowska 64, z dopiskiem „Rekrutacja Nr Ref. 34/2019/ w terminie do dnia: 10.05.2019 r.

Aktualne oferty pracy
 Nr Ref. 116/2018/WZ Wrocław
Technolog elektroniki profesjonalnej

11.04.2019

Więcej
Nr ref. 34/2019 Wrocław

09.04.2019

Więcej
Nr Ref. 38/2019 Wrocław
Operator obróbki ręcznej

09.04.2019

Więcej
PIT-RADWAR S.A. Warszawa
Członek Zarządu ds. IT PIT-RADWAR S.A.

05.04.2019

Więcej
Członek Zarządu ds. Finansowych PIT-RADWAR S.A.

05.04.2019

Więcej
Prezes Zarządu PIT-RADWAR S.A.

05.04.2019

Więcej
Nr Ref. 81/2018/WZ.4 Gdańsk
Projektant

02.04.2019

Więcej
Nr Ref. 37/2019 Warszawa
Specjalista ds. administracyjnych

02.04.2019

Więcej
Nr Ref. 16/2018/WZ.4 Wrocław
Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej III - frezer CNC

02.04.2019

Więcej
Nr Ref. 20/2019 Gdańsk
Inżynier ds. uruchamiania i serwisowania obiektów

29.03.2019

Więcej
Nr Ref. 102/2018/WZ Wrocław
Monter - monter lamp mikrofalowych

28.03.2019

Więcej
Nr Ref. 9/2019 Warszawa
Starszy programista

27.03.2019

Więcej
Nr Ref. 2/2019/WZ.2 Warszawa
Projektant

27.03.2019

Więcej
Nr Ref. 15/2019/WZ Warszawa
Programista

26.03.2019

Więcej
Nr Ref. 1/2019/WZ.2 Warszawa
Programista - starszy programista

25.03.2019

Więcej
Nr Ref. 30/2019 Warszawa
Specjalista ds. kontrolingu personalnego

25.03.2019

Więcej
Nr Ref. 28/2019 Warszawa
Specjalista ds. zakupów

19.03.2019

Więcej
Nr Ref. 14/2019/WZ Wrocław
Projektant- projektant lamp mikrofalowych

19.03.2019

Więcej
Nr Ref. 31/2019 Warszawa
Specjalista ds. bezpieczeństwa i ochrony informacji niejawnych

19.03.2019

Więcej
Nr Ref. 65/2018/WZ.1 Warszawa
Architekt oprogramowania

12.03.2019

Więcej