Nr Ref. 40/2019

Warszawa
Starszy specjalista ds. rozwoju, szkoleń i rekrutacji

STARSZY SPECJALISTA DS. ROZWOJU, SZKOLEŃ I REKRUTACJI (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (przygotowanie profilu, publikacja ogłoszeń, dobór metod rekrutacji, ocena i rekomendacja kandydatów);
  • realizacja działań szkoleniowo-rozwojowych (analiza potrzeb, współpraca z dostawcami zewnętrznymi, koordynacja logistyki prowadzonych projektów);
  • współtworzenie planów rozwojowo-szkoleniowych na dany rok;
  • realizacja projektów HR (plany sukcesji, ocena pracownicza, badanie zaangażowania);
  • współpraca z uczelniami wyższymi, urzędami pracy w zakresie pozyskiwania kandydatów do pracy oraz organizacji praktyk i staży studenckich;
  • współpraca z firmami doradztwa personalnego oraz Agencjami Pracy Tymczasowej w zakresie pozyskiwania kandydatów do pracy;
  • aktualizacja opisów stanowisk;
  • przygotowywanie raportów i analiz z prowadzonych projektów rekrutacyjnych, rozwojowych (koordynowanie wykonania budżetu).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ZZL, nauki społeczne, zarządzanie, ekonomia;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze miękkiego HR i współpracy z menedżerami;
  • umiejętność prowadzenia szkoleń, warsztatów (przygotowywanie materiałów dla uczestników);
  • praktyczna znajomość nowoczesnych metodologii i narzędzi HR;
  • znajomość prawa pracy;
  • umiejętność prowadzenia projektów HR;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, organizacyjne i analityczne;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Dodatkowym atutem będzie:

  • ukończona szkoła trenerów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę wśród profesjonalistów;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr ref. 40/2019 w terminie do dnia: 25.05.2019 r.