Nr Ref.20/2019

Gdańsk
Inżynier ds. uruchamiania i serwisowania obiektów (K/M)

INŻYNIER DS. URUCHAMIANIA I SERWISOWANIA OBIEKTÓW (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A. Biuro Gdańsk

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • udział w uruchamianiu urządzeń i obiektów;
  • udział w instalacji urządzeń na pozycjach pracy i wdrożeniu ich do eksploatacji;
  • naprawa urządzeń;
  • nadzór nad eksploatacją urządzeń na pozycjach pracy;
  • udział w aktualizacji rozwiązań technicznych;
  • udział w opracowaniu dokumentacji technicznej urządzeń;
  • nadzór nad konfiguracją serwisowanych wyrobów;
  • wyjazdy służbowe w ramach uruchamiania i serwisowania urządzeń radiolokacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie - preferowany kierunek elektronika;
  • umiejętność czytania schematów urządzeń elektronicznych;
  • znajomość zasad działania układów elektronicznych analogowych i cyfrowych;
  • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową do pomiaru wielkości elektrycznych;
  • znajomość podstaw technik komputerowych;
  • umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie zawodowe;
  • zdolności manualne;
  • znajomość języka angielskiego, w tym również angielski techniczny (mile widziane świadectwa językowe i certyfikaty);
  • prawo jazdy kat. B lub wyższej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę wśród profesjonalistów;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Gdańsku przy Pl. Hallera 233A, z dopiskiem Nr Ref. 20/2019, w terminie do dnia: 30.05.2019 r.