Nr Ref. 16/2018/WZ.4

Wrocław
Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej III – Frezer CNC (K/M)

OPERATOR OBRÓBKI WIÓROWEJ I ELEKTROEROZYJNEJ III - FREZER CNC (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., Wrocław, ul. Krakowska 64

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • wykonywanie szeroko rozumianych prac frezarskich (frezowanie, cięcie, nawiercanie, wiercenie, gwintowanie, wytaczanie);
  • obsługa obrabiarek CNC (sterowanie GSK 980) – typ obrabiarki CNC PROFI 7040;
  • wdrażanie programów na obrabiarkach CNC;
  • pisanie programów na sterowniku maszyny;
  • obsługa komputera PC;
  • system pracy II zmianowy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym (preferowana specjalność – obróbka skrawaniem);
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC;
  • znajomość metaloznawstwa;
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę wśród profesjonalistów;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A. Oddział Wrocław, ul. Krakowska 64, z dopiskiem „Rekrutacja Nr Ref. 16/2018/WZ.4, w terminie do dnia: 30.05.2019r.