Nr Ref. 81/ 2018/WZ.4

Gdańsk
Projektant (K/M)

PROJEKTANT (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., GDAŃSK, ul. Hallera 233A

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • projektowanie obwodów elektronicznych (w tym mikrofalowych) – środowisko Altium Desiner, ADS Momentum, ACAD;
  • projektowanie anten i szyków antenowych – środowisko CST, Magus, Matlab
  • uruchamianie, strojenie, integracja oraz badania elektronicznych układów mikrofalowych i współpracujących (urządzenia radiolokacyjne);
  • udział w pracach przygotowawczych do badań, np. wykonywanie niezbędnego okablowania, montaż elementów elektronicznych, zestawienie stanowiska pomiarowego;
  • udział w procesie projektowania, uruchamiania i serwisie wyrobów wyższego rzędu (praca zespołowa);
  • opracowywanie dokumentów niezbędnych do wykonywania dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów;
  • opracowywanie programów badań elektrycznych i mechano-klimatycznych zaprojektowanych wyrobów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, telekomunikacja, automatyka, informatyka lub studenci ostatniego roku w/w kierunków;
  • umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej, technologicznej oraz schematów urządzeń elektronicznych;
  • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową do pomiaru wielkości elektrycznych (w tym mikrofalowych, np. analizator sieci);
  • znajomość symulatorów CAD (ADS Momentum, CST);
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • zdolności manualne, szczególnie w obsłudze narzędzi lutowniczych i montażu;
  • gotowość do wyjazdów służbowych (w tym zagranicznych);
  • posiadanie predyspozycji do pracy w zespole;
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta;
  • praktyczna znajomość procesu projektowania urządzeń elektronicznych;
  • znajomość innych symulatorów 3D, np. HFSS, Feko, itp.;
  • umiejętność prowadzenia rozmów technicznych w języku angielskim.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę wśród profesjonalistów;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Gdańsku przy Pl. Hallera 233A, z dopiskiem Nr Ref. 81/2018/WZ.4, w terminie do dnia: 30.05.2019 r.