Nr Ref. 2/2019/WZ

Warszawa
Projektant (K/M)

PROJEKTANT (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR SA, WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • udział w pracach badawczo – rozwojowych, wdrożeniowych z zakresu systemów teleinformatycznych (np. bezzałogowych statków powietrznych, elementów uzbrojenia);
  • udział w badaniach obiektów systemu oraz w integracji systemów w lokalizacjach użytkowników;
  • konfiguracji sprzętu teleinformatycznego oraz jego adaptacja do zaproponowanych rozwiązań;
  • opieka nad obiektami i urządzeniami wymienionych systemów;
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem;
  • udział w testach i badaniach;
  • prezentowanie wyników pracy na forum publicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (II stopnia), kierunek elektronika i telekomunikacja;
  • posiadanie wiedzy z zakresu:

             - architektury stacjonarnych i mobilnych systemów łączności,

             - urządzeń łączności i konfiguracji sieci,

             - zagadnień związanych z łącznością przewodową i bezprzewodową,

             - nowoczesnej techniki wojskowej.

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na korzystanie z literatury specjalistycznej z zakresu telekomunikacji i elektroniki;
  • posiadanie predyspozycji do pracy w zespole;
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności oraz publikowania własnego dorobku naukowego;
  • zainteresowanie realizacją prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych w zakresie urządzeń i systemów obronnych (bezpieczeństwa);
  • umiejętność wykonywania zadań w ściśle określonym terminie;
  • umiejętność raportowania stanu zadań oraz oceny ryzyka ich realizacji;
  • zainteresowania z zakresu: sprzętu komputerowego, optoelektroniki, rozwiązań bezprzewodowych (propagacji fal elektromagnetycznych);
  • obywatelstwo polskie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę wśród profesjonalistów;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz nr Ref. 2/2019/WZ, w terminie do dnia: 30.05.2019r.