Nr Ref. 102/2018/WZ

Wrocław
Monter (Monter lamp mikrofalowych)(K/M)

MONTER (MONTER LAMP MIKROFALOWYCH)

(K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A. Oddział Wrocław

Opis stanowiska:

  • realizacja zleconych lub opisanych w dokumentacji technologicznej procesów w zakresie montażu i demontażu lamp;
  • realizacja procesów próżniowej obróbki termicznej lamp;
  • realizacja procesów technologicznych obróbki mikrofalowej i wysokonapięciowej lamp;
  • magnesowanie kształtek i zestawianie układów magnetycznych;
  • współpraca z projektantami lamp mikofalowych, konstruktorami i projektantami użytkowanych urządzeń w zakresie prób technologicznych;
  • transport detali, zespołów i wyrobów pomiędzy stanowiskami technologicznymi;
  • stały nadzór i dbałość o wysoką jakość w zakresie funkcjonowania własnego stanowiska pracy oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne: elektryczne, elektroniczne lub mechaniczne.

  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office w stopniu podstawowym;
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji technologicznych w trakcie trwania procesu technologicznego;
  • sprawność manualna;
  • dokładność prowadzenia procesów technologicznych;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku montera.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę wśród profesjonalistów;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera) lub składać osobiście w Oddziale Wrocław, ul. Krakowska 64, z dopiskiem „Rekrutacja Nr Ref. 102/2018/WZ w terminie do dnia: 06.06.2019 r.