Nr Ref. 18/2019

Warszawa
Konstruktor (K/M)

KONSTRUKTOR (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., Warszawa

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • projektowanie płytek drukowanych PCB z wykorzystaniem Altium Designer;
  • projektowanie części i zespołów mechanicznych z wykorzystaniem Inventor;
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej z wykorzystaniem systemów CAD;
  • współpraca z Działem Technologicznym w procesie projektowania;
  • udzielanie wyjaśnień w zakresie produkcji wyrobu;
  • wprowadzanie zmian w dokumentacji konstrukcyjnej;
  • wykonywanie czynności administracyjnych związanych z wdrażaniem i wytwarzaniem wyrobu;
  • śledzenie rozwiązań i bazy materiałowo-technicznej w zakresie realizowanych prac;
  • współpraca przy opracowywaniu założeń technicznych i wytycznych konstrukcyjnych (proponowanie rozwiązań);
  • wykonywanie modeli i makiet w celu optymalizacji konstrukcji;
  • opracowywanie fragmentów dokumentacji eksploatacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika, Mechatronika, Elektronika);
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania: Altium Designer i Inventor;
  • znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki ogólnej;
  • znajomość języków obcych (angielski, niemiecki) na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu;
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

  • znajomość i doświadczenie w pracy z oprogramowaniem: PROTEL, Altium Designer, P-CAD, ALLEGRO, PADS/EXPEDITION by MG;
  • znajomość programów do zarządzania dokumentacją i plikami typu PDM.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę wśród profesjonalistów;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pitradwar.com lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A., 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 18/2019, w terminie do dnia: 30.05.2019 r.