Nr Ref. 42/2019

Warszawa
Projektant Systemowy /Kierownik Projektu (K/M)

PROJEKTANT SYSTEMOWY/KIEROWNIK PROJEKTU (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • organizacja przebiegu projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem;
  • nadzór nad wynikami cząstkowymi i końcowymi prac projektowych;
  • analiza przyczyny odchyleń od planu, inicjowanie działań korygujących;
  • koordynacja działań w projekcie, w tym pozyskiwanie i zestawianie danych o stanie realizacji projektu;
  • organizowanie pracy w ramach realizowanych prac, merytoryczny nadzór i kontrola wykonywanych prac, sprawdzanie projektów, dokumentacji technicznej, eksploatacyjnej;
  • współpraca z innymi jednostkami i kooperantami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (pożądane techniczne);
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów/Kierownik Projektu (wskazane prowadzenie projektów technicznych, badawczych, badawczo - rozwojowych);
  • posiadanie certyfikatu PRINCE2®;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. średnim;
  • umiejętność organizowania pracy zespołu;
  • doświadczenie w projektowaniu w obszarach systemów elektronicznych (mile widziane w obszarach radiolokacji, rozpoznania radioelektronicznego, kierowania środkami walki, wspomagania dowodzenia);
  • doświadczenie w prowadzeniu badań i testów (podzespołów, zespołów, urządzeń i systemów), w tym testów i badań poligonowych;
  • umiejętność organizacji prac interdyscyplinarnych zespołów projektowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Norm Obronnych;
  • znajomość decyzji MON związanych z procedurami zakupu, pozyskiwania i użytkowania Sprzętu Wojskowego;
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B);
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • szkolenia zewnętrzne;
  • pracę wśród profesjonalistów;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 42/2019 w terminie do dnia: 09.06.2019r.