Nr Ref. 43/2019

Warszawa
Specjalista Projektant (K/M)

SPECJALISTA PROJEKTANT (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • udział w projektowaniu, oprogramowaniu i uruchamianiu systemów cyfrowego przetwarzania sygnałów radiolokacyjnych, zorganizowanych na platformach FPGA;
  • udział w projektowaniu, oprogramowaniu i uruchomianiu systemów cyfrowego przetwarzania informacji związanych z obróbką sygnałów radiolokacyjnych, zorganizowanych na platformach o architekturze mieszanej FPGA/CPU (Xilinx, Intel/Altera, x86, ARM, PPC);
  • tworzenie aplikacji próbnych, laboratoryjnych i pomocniczych, testowanie oprogramowania;
  • udzielanie wsparcia wydziałom produkcyjnym przy instalowaniu oprogramowania, uruchamianiu i diagnostyce wyrobów;
  • tworzenie dokumentacji związanej z realizowanymi zadaniami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów – preferowane kierunki: elektronika, telekomunikacja, informatyka lub pokrewny;
  • umiejętność programowania w języku VHDL;
  • znajomość narzędzi kontroli wersji, np. svn, git;
  • dobra znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z literatury specjalistycznej oraz komunikację pisemną (miele widziane świadectwa/certyfikaty);
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języków programowania: C/C++, Java, Python;
  • umiejętność pracy w środowisku systemu operacyjnego Linux.

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B);
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • szkolenia zewnętrzne;
  • pracę wśród profesjonalistów;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 43/2019 w terminie do dnia: 24.05.2019r.