Nr Ref. 22/2019

Warszawa
Analityk Prac Badawczo - Rozwojowych (K/M)

ANALITYK PRAC BADAWCZO - ROZWOJOWYCH (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań związanych z projektami radiolokacyjnymi Spółki;
  • modelowanie systemów radiolokacyjnych w środowisku Matlab;
  • projektowanie algorytmów czasu rzeczywistego na podstawie wykonywanych badań symulacyjnych;
  • projektowanie, uruchamianie i testowanie pasywnych systemów radiolokacyjnych;
  • implementacja gotowych algorytmów i rozwiązań w rzeczywistych urządzeniach;
  • implementacja algorytmów w językach C, C++;
  • udział w konferencjach naukowo-technicznych, targach i wystawach w kraju i zagranicą;
  • śledzenie rozwoju nauki i technologii na świecie w obszarze radiolokacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: elektronika, telekomunikacja;
  • znajomość pakietu modelowania matematycznego Matlab;
  • umiejętność programowania w języku C, C++;
  • znajomość podstawowych narzędzi komputerowych: Word, PowerPoint, Excel;
  • znajomość podstawowych algorytmów i zagadnień cyfrowego przetwarzania sygnałów;
  • znajomość języka angielskiego technicznego;
  • umiejętność analizy specjalistycznej literatury technicznej;
  • gotowość do poddania się procedurze sprawdzającej przyznającej certyfikat bezpieczeństwa.

  • uczestnictwo w projektach z zagadnień radiolokacji aktywnej i pasywnej, w tym w projektach prowadzonych na uczelni;
  • posiadanie certyfikatów potwierdzających znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 22/2019 w terminie do dnia: 03.06.2019r.