Nr ref. 35/2019

Warszawa
Technik uruchamiania i serwisowania obiektów (K/M)

TECHNIK URUCHAMIANIA I SERWISOWANIA OBIEKTÓW (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • strojenie i uruchamianie urządzeń i obiektów zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • obsługa przyrządów i imitatorów (posługiwanie się aparaturą kontrolno-pomiarową);
  • serwisowanie wyrobów i obiektów (uruchamianie eksploatacyjne, naprawa, modernizacja, konserwacja, badania wyrobów);
  • instruowanie użytkowników sprzętu;
  • kierowanie samochodami serwisowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku elektronicznym, elektrycznym lub pokrewnym;
  • pożądane doświadczenie zawodowe w kierunku zgodnym z wykształceniem;
  • umiejętność posługiwania się komputerem i oprogramowaniem MS Office;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, aparaturą kontrolno-pomiarową, testerami i imitatorami;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • wysoka sprawność psychoruchowa;
  • samodzielność;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • precyzja, staranność i dokładność działania.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w zespole wśród profesjonalistów;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 35/2019 w terminie do dnia: 09.06.2019r.