Nr ref. 167/2019

Warszawa
Młodszy Projektant

MŁODSZY PROJEKTANT

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • udział w pracach badawczo – rozwojowych oraz wdrożeniowych z zakresu systemów radiolokacji i rozpoznania radioelektronicznego;
  • projektowanie nowych rozwiązań oraz funkcjonalności systemów;
  • projektowanie sprzętu oraz algorytmów dla systemów teleinformatycznych, sprzętu systemów radiolokacyjnych, systemów rozpoznania radioelektronicznego oraz urządzeń mikrofalowych i zasilania;
  • uruchamianie układów/ systemów/ urządzeń próbnych i prototypowych;
  • współpraca z architektami, zespołem programistów, projektantami systemowymi z kooperantami w zakresie projektowania i wytworzenia zaprojektowanego układu/ systemu;
  • uczestnictwo w badaniach opracowanych algorytmów, urządzeń zarówno w laboratorium na terenie Spółki oraz w lokalizacji użytkownika (np. jednostka wojskowa);
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie realizacji zadań na poziomie managerskim oraz negocjacja warunków zawieranych umów bądź kontraktów krajowych;
  • prezentowanie wyników pracy na forum publicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: informatyka, elektronika, radiolokacja, lub pokrewny oraz alternatywny w zakresie nauk wojskowych;
  • ogólna wiedza w zakresie systemów radiolokacji, rozpoznania radiowego, elektroniki, łączności i protokołów wymiany informacji;
  • ogólna wiedza w zakresie funkcjonowania i budowy systemów informatycznych (systemy operacyjne, protokoły i urządzenia sieciowe, oprogramowanie);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej;
  • poświadczenie bezpieczeństwa osobowego lub gotowość do poddania się procedurze sprawdzającej przyznającej certyfikat bezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • szkolenia zewnętrzne;
  • pracę wśród profesjonalistów;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie z dopiskiem Nr Ref. 167/2019, w terminie: do dnia 25.12.2019 r.

Aktualne oferty pracy
Nr Ref. 2/0002 Warszawa
ARCHITEKT OPROGRAMOWANIA (K/M)

13.12.2019

Więcej
Nr Ref. 1/0001 Warszawa
Programista Full Stack (K/M)

13.12.2019

Więcej
Nr Ref.142/2019 Warszawa
PROGRAMISTA (K/M)

12.12.2019

Więcej
AUTOSAN sp. z o.o.
Członek Zarządu spółki pod firmą AUTOSAN sp. z o.o.

12.12.2019

Więcej
Nr Ref. 176/2019 Warszawa
Specjalista chemik (K/M)

12.12.2019

Więcej
Nr Ref. 177/2019 Warszawa
Specjalista ds. zakupów (K/M)

09.12.2019

Więcej
Nr Ref. 161/2019 Warszawa
Administrator sieci i systemów serwerowych (K/M)

04.12.2019

Więcej
Nr Ref. 104/2019 Warszawa
Młodszy projektant (K/M)

27.11.2019

Więcej
Nr Ref.172 /2019 Wrocław
Monter - Laborant (Monter lamp mikrofalowych) (K/M)

26.11.2019

Więcej
Nr Ref. 157/2019 Warszawa
Technolog (Technolog o specjalności - konstrukcja narzędzi specjalnych) (K/M)

26.11.2019

Więcej
Nr Ref. 166/ 2019 Warszawa
Młodszy Projektant Systemów Teleinformatycznych (K/M)

25.11.2019

Więcej
Nr ref. 115/2019 Warszawa
Młodszy Specjalista ds. Uruchamiania i Serwisowania

25.11.2019

Więcej
Nr Ref.166/2019 Warszawa
Radca Prawny (K/M)

25.11.2019

Więcej
Nr ref. 167/2019 Warszawa

25.11.2019

Więcej
Nr Ref. 142/2019 Warszawa
Programista (K/M)

25.11.2019

Więcej
Nr Ref.164/2019 Wrocław
Starszy Ślusarz (K/M)

22.11.2019

Więcej