Nr ref. 185/2019

Warszawa
Starszy Specjalista ds. Zakupów (K/M)

STARSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • sporządzanie analiz rynku dostawców / oferentów;
  • poszukiwanie nowych dostawców;
  • nadzór nad realizacją umów;
  • czuwanie nad terminowością dostaw;
  • analizy optymalizacji procesów;
  • audyty u dostawców;
  • analiza i szacowanie ryzyk;
  • przeprowadzanie oceny dostawców;
  • projekty optymalizacyjne (procesy i narzędzia);
  • projekty wdrożenia nowych dostawców;
  • zarządzanie jakością dostawców;
  • sporządzanie wszelkiego rodzaju danych analitycznych, sprawozdawczych; i statystycznych w zakresie swojej działalności;
  • uczestnictwo w naradach i spotkaniach projektowych;
  • raportowanie do Kierowników Projektów w zakresie danych zakupowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy przy projektach;
  • analityczne myślenie;
  • nastawienie na cele;
  • umiejętność zarządzania czasem;
  • asertywność;
  • innowacyjność;
  • zarządzanie zmianą;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziany stopień znajomości bardzo dobry lub wyższy).

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • otwartość na zmiany;
  • umiejętność pracy w Zespole.

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną i ambitną pracę, oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy;
  • stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działania w zespole profesjonalistów;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne…);
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy;
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie z dopiskiem Nr Ref. 185/2019, w terminie: do dnia 16.04.2020 r.