Nr Ref. 181/2019

Wrocław
Młodszy Technolog (K/M)

MŁODSZY TECHNOLOG (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., Oddział Wrocław

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • weryfikacja opracowanej dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem technologiczności wykonania;
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej dla wyrobów własnych i obcych;
  • wykonywanie projektów pakietów elektronicznych przystawek pomiarowych dla potrzeb wydziałów produkcyjnych;
  • opracowywanie założeń na przyrządy specjalne i specjalne stanowiska pracy w oparciu o opracowaną dokumentację i analizę dostępności zasobów w Spółce, a w przypadku braku tych zasobów w Spółce, analizowanie i wnioskowanie o ich zakup;
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej przyrządów technologicznych, zestawów uruchomieniowych i narzędzi specjalnych;
  • opracowywanie instrukcji produkcyjnych dla nowo wdrażanych procesów technologicznych i aktualizowanie istniejących;
  • monitorowanie rozwoju nowych konstrukcji, materiałów i technologii.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub inżynierskie w zakresie elektroniki mechaniki i materiałoznawstwa;
  • umiejętność czytania i wykorzystywania dokumentacji konstrukcyjnej;
  • znajomość oprogramowania projektowego CAD (AutoCad, Inventor);
  • znajomość języka obcego umożliwiającą korzystanie z literatury technicznej i stron www.

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność pracy zespołowej;
  • myślenie koncepcyjne i inicjatywa;
  • chęć do poszerzania wiedzy i doświadczenia;
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych ze specyfiką konstrukcji mechanicznych do urządzeń z dziedziny elektroniki (np. problemy związane z chłodzeniem urządzeń, ekranowanie elektromagnetyczne, okablowanie, itd.).

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowaniem do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pitradwar.com lub składać osobiście w siedzibie PIT-RADWAR S.A. Oddział Wrocław ul. Krakowska 64 z dopiskiem Nr Ref.181/2019, w terminie do dnia: 08.02.2020 r.

Aktualne oferty pracy
Nr ref. 154/2019 Warszawa
Inspektor ds. Nadzoru Inwestorskiego (K/M)

16.01.2020

Więcej
Nr Ref. 120/2019 Warszawa
Scrum Master (Specjalista ds. zarządzania konfiguracją) (K/M)

16.01.2020

Więcej
Nr Ref. 183/2019 Wrocław
Młodszy Projektant Układów Mikrofalowych (K/M)

16.01.2020

Więcej
Nr Ref. 191/2019 Warszawa
Programista .NET/C# (K/M)

15.01.2020

Więcej
Nr Ref. 178/2019 Wrocław
Młodszy Monter (K/M)

14.01.2020

Więcej
Nr Ref.179/2019 Wrocław
Starszy Planista (K/M)

13.01.2020

Więcej
Nr Ref. 9/2019 Warszawa
Młodszy Programista JAVA (K/M)

13.01.2020

Więcej
Projektant Układów Mikrofalowych(K/M)

13.01.2020

Więcej