Nr Ref.179/2019

Wrocław
Starszy Planista (K/M)

STARSZY PLANISTA (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., Oddział Wrocław

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • uruchamianie zleceń produkcyjnych;
  • realizowanie poleceń zmian otrzymywanych z nadrzędnych obszarów;
  • rejestrowanie przebiegu procesu produkcyjnego oraz spływu wykonywanych detali i podzespołów;
  • prowadzenie rejestru zdarzeń mających wpływ na proces produkcyjny (awarie);
  • realizowanie procesu zamykania zleceń produkcyjnych w systemie informatycznym;
  • zaopatrywanie komórek organizacyjnych w materiały i półfabrykaty, pobieranie materiałów z magazynów branżowych;
  • kompletowanie złożeń rysunkowych wraz z elementami handlowymi i dostarczanie na stanowiska robocze, prowadzenie kartoteki przychodu i rozchodu materiałów i części na zgodność z dokumentacją prac;
  • nadzorowanie procesu wprowadzania zmian konstrukcyjnych i technologicznych do archiwalnej i bieżącej dokumentacji produkcyjne;
  • prowadzenie ewidencji dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej oraz dokumentacji związanej z usługami kooperacyjnymi;
  • przygotowywanie detali do dalszej fazy obróbki, przygotowywanie dokumentów przekazania wyrobów, zgłaszanie braków materiałowych;
  • uczestniczenie w inwentaryzacjach przeprowadzanych w Spółce.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub inżynierskie w zakresie mechaniki i materiałoznawstwa;
  • umiejętność czytania i wykorzystywania dokumentacji konstrukcyjnej;
  • znajomość oprogramowania projektowego CAD (AutoCad, Inventor);

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność pracy zespołowej;
  • myślenie koncepcyjne i własna inicjatywa;
  • chęć do rozwoju wiedzy i doświadczenia;
  • znajomość języka obcego umożliwiającą korzystanie z literatury technicznej i stron www;
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych ze specyfiką konstrukcji mechanicznych do urządzeń z dziedziny elektroniki (np. problemy związane z chłodzeniem urządzeń, ekranowanie elektromagnetyczne, okablowanie, itd.).

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty multisport;
  • dofinansowaniem do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w Oddziale Spółki we Wrocławiu z dopiskiem Nr Ref. 179/2019, w terminie: do dnia 13.02.2020 r.

Aktualne oferty pracy
Nr ref. 154/2019 Warszawa
Inspektor ds. Nadzoru Inwestorskiego (K/M)

16.01.2020

Więcej
Nr Ref. 120/2019 Warszawa
Scrum Master (Specjalista ds. zarządzania konfiguracją) (K/M)

16.01.2020

Więcej
Nr Ref. 183/2019 Wrocław
Młodszy Projektant Układów Mikrofalowych (K/M)

16.01.2020

Więcej
Nr Ref. 191/2019 Warszawa
Programista .NET/C# (K/M)

15.01.2020

Więcej
Nr Ref. 178/2019 Wrocław
Młodszy Monter (K/M)

14.01.2020

Więcej
Nr Ref.179/2019 Wrocław

13.01.2020

Więcej
Nr Ref. 9/2019 Warszawa
Młodszy Programista JAVA (K/M)

13.01.2020

Więcej
Projektant Układów Mikrofalowych(K/M)

13.01.2020

Więcej
Nr Ref. 167/2019 Warszawa