Nr Ref. 191/2019

Warszawa
Programista .NET/C# (K/M)

PROGRAMISTA .NET/C# (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwój modułów oprogramowania systemów C4ISR (frontend i/lub backend);
  • udział w procesach analizy wymagań, projektowania i prototypowania;
  • specyfikowanie i wykonywanie testów;
  • opracowywanie dokumentacji projektowej i użytkowej;
  • udział we wdrożeniach i szkoleniach u klienta.

Wymagania:

  • umiejętność programowania w środowisku .NET z wykorzystaniem C#;
  • umiejętność stosowania zasadniczych metodyk i narzędzi w obszarach:
    - programowania – zasady czystego kodu, podstawowe wzorce projektowe, SOLID, obsługa błędów/wyjątków, modularność/komponentowość,
    - modelowania – UML, podstawowe diagramy struktur i zachowań,
    - przetwarzania – podstawowe algorytmy, złożoność, stabilność, równoległość i współbieżność,
  • znajomość j. angielskiego – praca z dokumentacją techniczną;
  • umiejętność poszukiwania, analizy i adaptacji rozpoznanych technik do bieżących potrzeb i prac;
  • chęć dzielenia się wiedzą oraz otwartość w proponowaniu i dyskutowaniu rozwiązań;
  • umiejętność planowania swojej pracy oraz raportowania jej postępów, systematyczność;
  • wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów) w kierunkach technicznych – preferowane: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne.

Dodatkowe atuty w obszarach:

  • programowanie .NET – znajomość Web Services, WCF, Win Forms, DevExpress, ADO.Net, EF/NHibernate, PInvoke, C++/CLI, NUnit;
  • narzędzia – znajomość Visual Studio, SVN/GIT, Enterprise Architect;
  • wzorce architektoniczne – znajomość SOA, REST, MVC/MVVM, Service Bus, Client-Server, n-tier;
  • metodyki – znajomość TDD.

Oferujemy:

  • udział w jednym z kluczowych projektów (system ZENIT);
  • dogodna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • elastyczne godziny pracy;
  • stały rozwój kompetencji;
  • rozbudowany system szkoleniowy;
  • działania w zespole profesjonalistów;
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne…);
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie z dopiskiem Nr Ref. 191/2019, w terminie: do dnia 27.03.2020 r.

Aktualne oferty pracy
Nr ref 29/2020 Warszawa
Specjalista ds. Uruchamiania i Serwisowania (K/M)

26.02.2020

Więcej
Nr Ref. 36/2020 Warszawa
Monter układów elektronicznych (K/M)

26.02.2020

Więcej
Nr Ref. 28/2020 Warszawa
KONSTRUKTOR (K/M)

26.02.2020

Więcej
Nr Ref. 10/11/2020 Gdańsk
Projektant Urządzań Cyfrowych (K/M)

26.02.2020

Więcej
Nr Ref. 32/2020 Warszawa
Monter (K/M)

26.02.2020

Więcej
Nr Ref. 26/2020 Wrocław
Młodszy Projektant (K/M)

26.02.2020

Więcej
Nr Ref. 20/2020 Wrocław
Młodszy monter kontaktronów (K/M)

26.02.2020

Więcej
Nr Ref. 23/2020 Warszawa
Specjalista ds. Wsparcia Projektów (K/M)

25.02.2020

Więcej
Nr Ref. 81/2019 Warszawa
Starszy Specjalista ds. Audytu i Kontroli Wewnętrznej (K/M)

25.02.2020

Więcej
Nr Ref. 64/2019/1/2 Warszawa
Kierownik Projektu

19.02.2020

Więcej
Nr Ref. 24/2020 Gdańsk
Projektant

19.02.2020

Więcej
Nr Ref. 61/2019 Warszawa
Projektant LabView

18.02.2020

Więcej
Nr Ref. 57/2019 Warszawa
Programista (aplikacje, interfejs użytkownika) (K/M)

14.02.2020

Więcej
Nr Ref. 161/2019 Warszawa
Starszy Administrator Systemów i Sieci Teleinformatycznych (K/M)

13.02.2020

Więcej
Nr ref. 184/2019 Warszawa
Specjalista ds. e-learningu (K/M)

13.02.2020

Więcej
Nr Ref. 59/2019 Warszawa
Programista (bazy danych, aplikacje) (K/M)

13.02.2020

Więcej
Nr ref. 91/2019 Warszawa
Specjalista ds. Uruchomienia i Serwisowania (K/M)

12.02.2020

Więcej
Nr Ref.15/2020 Wrocław
Starszy Hydraulik (K/M)

12.02.2020

Więcej
Nr Ref. 8/2020 Wrocław
Starszy Mechanik Maszyn i Urządzeń (K/M)

12.02.2020

Więcej
Nr ref. 14/2020 Warszawa
Specjalista ds. Logistyki, WSK i Spedycji

11.02.2020

Więcej
Nr ref. 7/2020 Warszawa
Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji (K/M)

11.02.2020

Więcej
Nr ref. 16 /2020 Warszawa
Magazynier

10.02.2020

Więcej
Nr Ref. 160/2019 Warszawa
Specjalista ds. Przygotowania Produkcji w Biurze Koordynacji i Przygotowania Produkcji

10.02.2020

Więcej
Nr Ref. 9/2020 Warszawa
Specjalista ds. Zarządzania Konfiguracją

10.02.2020

Więcej
Nr Ref. 12/2020 Warszawa
Projektant Układów Mikrofalowych (K/M)

05.02.2020

Więcej
Nr Ref. 117/2019 Warszawa
Projektant Materiałów Mikrofalowych (K/M)

24.01.2020

Więcej
Nr ref. 155/2019 Warszawa
Magazynier

23.01.2020

Więcej
Nr Ref. 191/2019 Warszawa

15.01.2020

Więcej
Nr Ref. 9/2019 Warszawa
Młodszy Programista JAVA (K/M)

13.01.2020

Więcej