Pion Finansów, Inwestycji i Zakupów

Warszawa
Asystentka

ASYSTENTKA (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A. Warszawa

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • wsparcie Dyrektora Pionu w wykonywaniu codziennych obowiązków;
  • organizowanie narad i spotkań, wspieranie przełożonego w zarządzaniu czasem, w tym prowadzenie kalendarza spotkań;
  • prowadzenie ewidencji oraz opis korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • przygotowywanie prezentacji, raportów i sprawozdań, w tym sporządzanie notatek i ustaleń ze spotkań;
  • odpowiadanie za organizację podróży służbowych w Pionie;
  • realizowanie zadań związanych z zakresem działania komórki organizacyjnej;
  • zapewnienie prawidłowej komunikacji pomiędzy Biurami w Pionie oraz komórkami organizacyjnymi w Spółce;
  • zapewnienie i koordynowanie przepływu informacji, w tym również telefonicznego i mailowego obiegu dokumentów;
  • prowadzenie sekretariatu w zakresie administracyjno – gospodarczym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: administracja lub pokrewne;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1-3 lata;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość zasad funkcjonowania sekretariatu;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość i odpowiedzialność;
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne;
  • dokładność i skrupulatność, dbałość o detale;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B2.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty multisport;
  • dofinansowaniem do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej