Nr Ref. 37/2020

Warszawa
Starszy Inżynier ds. Testów (K/M)

STARSZY INŻYNIER DS. TESTÓW (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., ul. Poligonowa 30, Warszawa

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie całości procesu testowania w ramach wskazanego projektu,
  • opracowywanie planów i procedur/scenariuszy testów funkcjonalnych; wewnętrznych oraz akceptacyjnych,
  • testowanie oprogramowania zgodnie z dokumentacją, na różnych poziomach zaawansowania prac nad oprogramowaniem wraz z raportowaniem błędów i dokumentowaniem wyników,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji eksploatacyjnej badanego oprogramowania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: informatyka, elektronika i telekomunikacja lub pokrewne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania: opracowywaniu, niezbędnej dokumentacji testowej. prowadzeniu testów w różnych środowiskach: Windows, Linux,
  • doświadczenie w nadzorowaniu testowania oprogramowania,
  • wiedza w zakresie funkcjonowania i budowy systemów informatycznych (systemy operacyjne, protokoły i urządzenia sieciowe),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, czytanie i opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność programowania w co najmniej jednym z języków: C++, C# lub Java,
  • znajomość UML (Enterprise Architect),
  • znajomość systemu Jira,
  • znajomość tematyki automatycznego testowania,
  • certyfikaty ISTQB.

Oferujemy:

  • dogodną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
  • samodzielną i ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy,
  • stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działania w zespole profesjonalistów,
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne…),
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy,
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów,
  • możliwość pisania prac dyplomowych na podstawie materiałów i badań prowadzonych w PIT-RADWAR S.A.,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.
  • pracę w firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w Oddziale Spółki Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem „Biuro Kadr – Dział Rozwoju i Rekrutacji” oraz Nr Ref. 37/2020, w terminie: do dnia 09.04.2020 r.