Nr Ref. 38/2020

Warszawa
Starszy Projektant Systemów Zasilania Elektrycznego (K/M)

STARSZY PROJEKTANT SYSTEMÓW ZASILANIA ELEKTRYCZNEGO (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., ul. Poligonowa 30, Warszawa

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • projektowanie systemów zasilania elektrycznego,
  • opracowywanie projektów wstępnych, wytycznych konstrukcyjnych, warunków technicznych oraz dokumentacji eksploatacyjnej,
  • uruchamianie i badanie modelowych i prototypowych systemów zasilania,
  • tworzenie dokumentacji eksploatacyjnej projektowanych systemów,
  • określanie wymagań dla dostawców komponentów systemów zasilania,
  • prowadzenie badań prototypów, prób technologicznych oraz badań zdawczo-odbiorczych.

Wymagania:

  • min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu biurowego MS Office,
  • posiadanie uprawnień eksploatacyjnych do 1 kV,
  • mile widziana praktyczna znajomość aktualnych Norm Obronnych w obszarze systemów zasilania elektrycznego.

Oferujemy:

  • dogodną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
  • samodzielną i ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy,
  • stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działania w zespole profesjonalistów,
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne…),
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy,
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów,
  • możliwość pisania prac dyplomowych na podstawie materiałów i badań prowadzonych w PIT-RADWAR S.A.,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych,
  • pracę w firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w Oddziale Spółki Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem „Biuro Kadr – Dział Rozwoju i Rekrutacji” oraz Nr Ref. 38/2020, w terminie: w terminie: do dnia 09.04.2020 r.