Nr ref. 127/2019

Warszawa
Projektant Systemowy (K/M)

PROJEKTANT SYSTEMOWY (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • udział w pracach badawczo – rozwojowych oraz wdrożeniowych z zakresu systemów radiolokacji i rozpoznania radioelektronicznego;
  • projektowanie nowych rozwiązań oraz funkcjonalności systemów;
  • projektowanie sprzętu oraz algorytmów dla systemów teleinformatycznych, sprzętu systemów radiolokacyjnych, systemów rozpoznania radioelektronicznego oraz urządzeń mikrofalowych i zasilania;
  • opracowywanie dokumentacji projektowej tworzonych urządzeń i systemów;
  • wsparcie w tworzeniu dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej;
  • udział w opracowaniu i aktualizacji warunków technicznych, programów badań oraz dokumentacji użytkowej;
  • opracowywanie wytycznych konstrukcyjnych do realizacji dokumentacji konstrukcyjnej;
  • uruchamianie układów/ systemów/ urządzeń próbnych i prototypowych;
  • współpraca z architektami, zespołem programistów, projektantami systemowymi z kooperantami w zakresie projektowania i wytworzenia zaprojektowanego układu/ systemu;
  • wspieranie wydziałów produkcyjnych w uruchamianiu i diagnostyce wyrobów oraz wdrażaniu ich do produkcji;
  • uczestnictwo w badaniach opracowanych algorytmów, urządzeń zarówno w laboratorium na terenie Spółki oraz w lokalizacji użytkownika (np. jednostka wojskowa);
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie realizacji zadań na poziomie managerskim oraz negocjacja warunków zawieranych umów bądź kontraktów krajowych;
  • monitorowanie aktualnego stanu i tendencji rozwoju w zakresie; algorytmów, systemów, urządzeń i rozwiązań teleinformatycznych/ antenowych/ mikrofalowych/ i zasilania;
  • prezentowanie wyników pracy na forum publicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: informatyka, elektronika, radiolokacja, lub pokrewny;
  • umiejętność programowania w przynajmniej jednym z języków: C++, Python, MATLAB, Java;
  • praktyczna znajomość zagadnień cyfrowego przetwarzania sygnałów;
  • ogólna wiedza w zakresie systemów radiolokacji;
  • ogólna wiedza w zakresie funkcjonowania i budowy systemów IT/ICT;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bardzo swobodną komunikację, tworzenie dokumentacji technicznej, raportów oraz czytanie dokumentacji technicznej;
  • poświadczenie bezpieczeństwa osobowego lub gotowość do poddania się procedurze sprawdzającej przyznającej certyfikat bezpieczeństwa;
  • gotowość do krótkich zagranicznych delegacji służbowych;
  • posiadanie predyspozycji do pracy w zespole;
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień śledzenia (np. filtrów Kalmana);
  • znajomość technik zobrazowania ISAR, InISAR;
  • znajomość technik walki radioelektronicznej;
  • doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak: JIRA, Confluence, Git, GitLab;
  • umiejętność programowania w LabVIEW.

Oferujemy:

  • dogodną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • samodzielną i ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy;
  • stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działania w zespole profesjonalistów;
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne…);
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy;
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów;
  • możliwość pisania prac dyplomowych na podstawie materiałów i badań prowadzonych w PIT-RADWAR S.A.;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w Oddziale Spółki Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem „Biuro Kadr – Dział Rozwoju i Rekrutacji” oraz Nr Ref. 127/2019, w terminie: do dnia 09.04.2020 r.