Nr Ref. 40/2020

Wrocław
Monter Kontaktronów (K/M)

MONTER KONTAKTRONÓW (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WROCŁAW, ul. Krakowska 64

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • praca manualna, precyzyjna, wymagająca utrzymania czystości produkcyjnej, cierpliwości oraz umiejętności pracy z elementami o niewielkich rozmiarach;
  • wykonywanie drobnych detali szklanych i kontrola wizualna jakości ich wykonania;
  • obsługa półautomatu do produkcji kontaktronów poprzez manualne sterownie jego cyklami;
  • pomiary i kwalifikowanie wyrobów w grupy asortymentowe;
  • drobne prace montażowe (cięcie i gięcie, odizolowanie kabli, nakładanie detali w magazynki).

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (elektroniczne lub chemiczne);
  • min 2-letnie doświadczenie w pracy na wydziale produkcyjnym na stanowisku montera lub pokrewnym;
  • posiadanie zdolności manualnych oraz percepcji przestrzennej;
  • skrupulatność i umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy (dobra organizacja pracy);
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności;
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowa o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • stały rozwój kompetencji zawodowych;
  • rozbudowany system szkoleniowy;
  • pracę w zespole profesjonalistów;
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne…);
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w siedzibie Spółki we Wrocławiu z dopiskiem Nr Ref. 40/2020, w terminie: do dnia 12.04.2020 r.