Nr Ref. 42/2020

Warszawa
Specjalista ds. przygotowania produkcji (K/M)

SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., Warszawa, ul. Poligonowa 30

Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • analiza danych z systemu ERP i plików około systemowych w obszarze produkcyjnym;
  • cykliczne raportowanie stanu zaawansowania zadań;
  • porównywanie danych systemowych oraz stanu rzeczywistego produkcji;
  • monitorowanie i zlecanie działań na produkcji;
  • dbanie o aktualność i poprawność danych systemowych;
  • analiza ryzyka.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, min I stopnia;
  • doświadczenie w pracy w obszarze planowania produkcji lub wsparcia produkcji/logistyki;
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami;
  • znajomość metodyk związanych z organizacją i planowaniem produkcji;
  • doświadczenie w pracy z systemami wspomagającymi zarządzanie produkcją – moduły produkcyjne systemów klasy ERP;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i produkcyjnej;
  • zdolności analityczne;
  • podstawowa wiedza o produkcji urządzeń militarnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • stały rozwój kompetencji zawodowych;
  • rozbudowany system szkoleniowy;
  • pracę w zespole profesjonalistów;
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne…);
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie z dopiskiem Nr Ref. 42/2020, w terminie: do dnia 12.04.2020 r.