PIT-RADWAR S.A. wspiera placówki w walce z epidemią

Warszawska spółka PIT-RADWAR S.A. przekazała trzem Domom Opieki Społecznej oraz szpitalom w Warszawie, Grodzisku Mazowieckim oraz Sanoku najpotrzebniejsze materiały ochronne, niezbędne tym placówkom do codziennej walki z koronawirusem. Placówki otrzymały maseczki ochronne, płyny do dezynfekcji oraz przyłbice medyczne.

- Spółka na bieżąco monitoruje sytuację epidemiczną w kraju. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej warunkach każda pomoc jest dla służb medycznych niezwykle istotna, dlatego jako spółka odpowiedziana społecznie, czujemy się w obowiązku takiego wsparcia udzielać – poinformował Krzysztof Kluza, Prezes Zarządu PIT-RADWAR S.A.

- Obserwując aktywność spółek w walce z koronawirusem, ich odpowiedzialność i zaangażowanie mogę jedynie gratulować empatii i prosić o więcej. Zdaję sobie sprawę z tego, że przed każdą z firm stoją trudne zadania utrzymania ciągłości funkcjonowania i stabilności zatrudnienia. Tym większe słowa uznania za wysiłek, jaki wkładają w pomoc potrzebującym – powiedział Jacek Sasin, Wicepremier, Minister Aktywów Państwowych.   

PIT-RADWAR jest kolejną spółką z Grupy PGZ, która włączyła się w ogólnopolską akcję wsparcia personelu medycznego, żołnierzy, strażaków, policjantów, osób i instytucji, którzy od kilku tygodni niosą pomoc i walczą z epidemią. Wraz z rosnącą liczbą zarażonych, tych potrzeb jest coraz więcej, ale jako Grupa PGZ wytrwale i konsekwentnie staramy się nieść pomoc i wpływać na otaczający nas świat, pokazując przy tym, że dobro naszego społeczeństwa jest dla nas priorytetem. Wartość udzielonego wsparcia Grupy PGZ przekroczyła 1,5 mln złotych.
Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.