Nagrody w Konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa 2020

W dniu dzisiejszym, podczas XXVIII, nietypowej w tym roku, edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach nasza firma została nagrodzona w konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa 2020.

Nagrodę w kategorii „Innowacyjny Produkt” zdobyła przeciwlotnicza armata kal. 35 mm (AG-35). Jury konkursu doceniło nie tylko sam produkt, ale również armatę jako element systemu obrony przeciwlotniczej bardzo krótkiego zasięgu w różnych ukompletowaniach. Statuetkę wraz z certyfikatem odebrał Prezes Zarządu PIT-RADWAR SA – dr hab. Krzysztof Kluza.
Niezależnie od nagrody przyznanej armacie, Rada Programowo-Konkursowa doceniła wkład PIT-RADWAR w rozwój bezpieczeństwa i obronności Polski odznaczając Prezesa Zarządu PIT-RADWAR, dr hab. Krzysztofa Kluzę Złotą Gwiazdą Lidera Bezpieczeństwa Państwa.

Wyróżnienie to jest przyznawane przez Radę Konkursu jako wyraz uznania rodzimym przedsiębiorcom za ich szczególny wkład i osiągnięcia w zakresie wspierania systemu i zdolności obronnych oraz za podejmowane działania na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa Państwa.


Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.