PIT-RADWAR S.A. wśród laureatów nagrody Dobra Firma 2020 w kategorii Najlepszy Innowator

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najbardziej innowacyjne i najszybciej rosnące przedsiębiorstwa z województwa mazowieckiego. W gronie laureatów, w kategorii Najlepszy Innowator, znalazł się PIT-RADWAR S.A. 

Wybór kandydatów do nagród odbywał się przy współpracy z agencją wywiadu gospodarczego Info Veriti Polska Sp. z o.o. Eksperci Związku przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe, a także profil działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Na podstawie uzyskanych danych stworzona została lista laureatów - najbardziej innowacyjnych i najszybciej rosnących firm w województwie mazowieckim.

Laureaci i zwycięzcy w konkursie Dobra Firma wyłaniani byli w 4  kategoriach: Najlepszy Innowator, Efektywna Firma, Najlepszy Inwestor oraz Efektywny Pracodawca, w podziale na małe oraz średnie i duże przedsiębiorstwa.

Nagrody wręczono 30 listopada br. Ze względu na pandemię COVID-19 gala miała charakter wydarzenia wirtualnego.

Wydarzenie objęte zostało patronatem Wojewody Mazowieckiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego i Prezydenta Warszawy. Partnerami Głównymi konkursu byli: Agencja Rozwoju Przemysłu, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polski Fundusz Rozwoju. 


Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.