PIT-RADWAR S.A. zawarł umowę na obsługę serwisową systemów dowodzenia i kierowania uzbrojeniem

PIT-RADWAR S.A. oraz 2. Regionalna Baza Logistyczna zawarły umowę na wykonanie przez Spółkę usług naprawy oraz serwisowej obsługi okresowej sprzętu wojskowego dowodzenia i kierowania uzbrojeniem OPL w tym: ZWD ŁOWCZA, REGA (1,2,3,4,5), WD-35 oraz ST PRZELOT-SAMOC.

Wartość podpisanej umowy - 2 mln zł brutto.

PIT-RADWAR jest producentem wszystkich systemów dowodzenia obroną przeciwlotniczą wdrożonych na uzbrojenie w Siłach Zbrojnych RP. Produkowane przez spółkę systemy są w pełni interoperacyjne zarówno z innymi, krajowymi rozwiązaniami,  jak i z systemami koalicyjnymi użytkowanymi w Sojuszu Północnoatlantyckim.

Głównym zadaniem dostarczanych przez spółkę systemów jest kształtowanie tzw. świadomości sytuacyjnej, czyli ogółu wiedzy o bieżącej sytuacji na polu walki. Rozwiązania te pozwalają na skuteczne wykorzystywanie wszystkich pozyskiwanych informacji z pola walki, co w skokowy sposób zwiększa potencjał bojowy ugrupowań, operujących na naszych produktach.  Systemy produkowane przez PIT-RADWAR wyposażone są w szereg narzędzi, modułów wspomagających obsługi w zakresie przygotowania do planowania działań bojowych jak i podejmowania decyzji w procesie prowadzenia walki.


Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.