PIT-RADWAR S.A. podpisał umowę na dostawę 112 lamp mikrofalowych do sprzętu uzbrojenia i elektroniki!

Z przyjemnością informujemy, że przedstawiciele PIT-RADWAR oraz 12. Wojskowego Oddziału Gospodarczego podpisali umowę na dostawę lamp mikrofalowych do sprzętu uzbrojenia i elektroniki. Umowa dotyczy 112 sztuk lamp, a zakończenie jej realizacji przewidziane jest na koniec listopada 2023 r.

PIT-RADWAR S.A. - Oddział Wrocław jest jedynym producentem lamp z falą bieżącą w Polsce, opracowanych przez specjalistów z dziedziny mikrofalowej elektroniki próżniowej. Oferowane przez PIT-RADWAR S.A. lampy mikrofalowe, pracujące w pasmach cywilnych i wojskowych, znajdują odbiorców zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu techniki mikrofalowej pozwala poszerzać ofertę spółki i oferować wyroby wysokiej jakości, spełniające rygorystyczne wymagania Klientów.

Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.